لیست همایش ها |  Official Site |  English |  فارسي   |  سایت اصلی  |   امروز: سه شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٣
اطلاعیه
مجوز تخصیص امتیاز آموزش مداوم به شرکت کنندگان و سخنرانان صادر شد
به اطلاع می رساند مجوز تخصیص امتیاز آموزش مداوم به شرکت کنندگان و سخنرانان صادر شده است. به استحضار می رساند که اعطای امتیاز به شرکت کنندگان در برنامه و اخذ مبلغ ثبت نام از آنها طبق جدول پیوستی و ارائه 5 امتیاز به سخنرانان در برنامه های آموزش مداوم جامعه پزشکی به ازای هر سخنرانی و مجموعا 10تا امتیاز به هر سخنران مورد تایید می باشد...
 ١٥:٢٦ - 1398/06/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
اعلام نتایج بررسی مقالات
به اطلاع می رساند فرایند رسیدگی به مقالات و بررسی آنها انجام شده و نتایج بر روی سایت قرار داده شد. از شرکت کنندگان گرامی تقاضامند است جهت مشاهده نتایج رسیدگی به مقالات از منوی ثبت نام بر روی گزینه پیگیری مقالات ارسالی کلیک نموده و با وارد نمودن کد رهگیری از نتیجه پذیرش مقاله خود مطلع شوند.
 ١٤:٠٢ - 1398/06/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه خیلی مهم
نحوه ارسال پوستر مقالات کنگره (خیلی مهم)
قابل توجه ارائه دهنده گان پوستر مقالات کنگره
 ١٢:٥١ - 1398/06/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
اعلام زمان رسیدگی به مقالات
به اطلاع می رساند فرایند رسیدگی به مقالات و بررسی آنها تا تاریخ 11 شهریور ماه سال جاری انجام شده و نتایج بر روی سایت قرار داده خواهد شد. از شرکت کنندگان گرامی تقاضامند است جهت مشاهده نتایج رسیدگی به مقالات از 12 شهریور ماه از سایت بازدید نمایند.
 ١٥:١٤ - 1398/05/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
فعال شدن بخش پرستاری و دانشجویی کنگره
به اطلاع می رساند بخش های پرستاری و دانشجویی کنگره فعال شده و آماده پذیرش مقالات می باشد. متقاضیان گرامی می توانند جهت شرکت در بخش پرستاری و دانشجویی کنگره از منوی ثبت نام نسبت به ارسال مقاله و ثبت نام اقدام نمایند.
 ١٣:١٤ - 1398/03/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه
فعال شدن امکان ارسال مقاله
به استحضار می رساند امکان ارسال مقاله و ثبت نام آنلاین برای کنگره درمان های حمایتی در بدخیمی های کودکان فعال شده است. مراجعه کنندگان گرامی می توانند از منوی ثبت نام نسبت به ارسال مقالات خود اقدام نمایند.
 ١١:٥٢ - 1398/02/28 - نظرات : ٠متن کامل >>